Новини

Класний керівник 11-А класу Мідянка М.І. для своїх учнів створила святкову атмосферу. На них чекала приємна несподіванка: десерт у формі серця, позитивний настрій. В ході виховної години учні обмінювалися компліментами та побажаннями.

Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій серед дітей та молоді.
Ця міжнародна календарна подія виникла, починаючи з 2004 року. Міжнародний День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії.
Традиційно він відзначається у другий вівторок лютого.

В Новоселицькому ліцеї відбулась тренувальна гра з футзалу в рамках проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о- пліч», між командами Новоселицького ліцею і Широколузького ліцею. Поєдинок проходив в напруженій боротьбі, з «морем» емоцій, всі учасники залишилися задоволені і чекають наступного етапу змагань
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги
#scl_zakarpattyaregion

З Днем Соборності, дорогий народе!
Слава українцям!
Слава Україні!

День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Нехай кожен з нас збереже силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній родині буде мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Нехай любов до рідного краю об'єднує нас, допомагає йти до перемоги.

Пам'ятаймо та шануймо наших національних героїв. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.
Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!
Слава Україні!

#Україна_це_ми_Закарпаття2024, #ПАДІЮН; дата в історії України.

#Україна_це_ми_Закарпаття2024, #ПАДІЮН;

Напередодні Нового року, учні, які вміло та старанно працювали, мали багато помислів, ідей, зуміли їх реалізувати, учасники олімпіад, різних конкурсів отримали приємні подарунки. Радіємо з того, що в нас так багато талановитих, ініціативних та творчих ліцеїстів.

Сьогодні день ваш і ваш час,
Й вершина перша вам під силу,
Життя – це гарт, життя – це шанс,
Лише у праці здобувають крила.

Взявши участь у конкурсі «Новорічна композиція», учні продемонстрували надзвийні шедеври, проявили творчу ініціативу, продемонстрували різдвяну флористику. Це і ялинки, новорічні букети, композиції, віночки, картини, різдвяні подарунки тощо. Створили справжню святково - новорічну атмосферу.

9-А
ЗСУ. Наша сила - в єдності

Тема добра була актуальною в усі часи.
Доброю потрібно бути кожній людині, адже все, що ми посилаємо в життя інших людей - повертається в наше власне.
Весела пізнавальна виховна година з елементами тренінгу на тему "На доброму серці тримається світ!» була проведена з учнями 6-А класу класним керівником Олексій Г. В. та педагогом - організатором Джуган Г. Ю. На занятті діти дізналися багато нового, провели акцію «Поділись добром- відірви, зроби», а також на протязі тижня записували свої добрі справи і ділились враженнями.

У 2023 році радіодиктант національної єдності вперше відбувся в нову дату – 27 жовтня, під назвою «Дороги України».
До його написання долучився Широколузький ліцей. Головна мета - єднання довкола української мови.

У Широколузькому ліцеї відгомонів, відшумів осінній благодійний ярмарок.
Це відродження українських традицій та невтомна праця трударів. А скільки різноманітних напоїв, тістечок, випічки, млинців, овочів та фруктів пропонують продавці. Після завершення дійства всі бажаючі змогли пожертвувати кошти на допомогу ЗСУ.

Вирує ярмарок, жартує і сміється,
Де краще місце можна ще знайти?
На Україні так завжди ведеться
І звичаї свої нам треба берегти.
Бо у традиціях живе душа народу,
Великий зміст закладений у них.
Тут мова, пісня про свободу.
Любов і дружба і веселий сміх.

Сьогодні, 21 вересня, у світі відзначають Міжнародний день миру. Основною думкою цього дня є: «Пробач і ти отримаєш мир!». Символом міжнародної солідарності є дзвін миру. Сьогодні для кожного українця слово «мир» означає дуже багато. На сході України гинуть військові і мирне населення. Для нас вже стали звичними слова «біженці», «загиблий», «зниклий безвісти». Нам дуже хочеться, і ми віримо в те що ці страшні сторінки нашої історії закінчаться найближчим часом.

21 вересня 2023 о 15:57 | Танчинець Д. М. | немає коментарів